Nauč sa svoj svadobný tanec s našou pomocou.
Kraje pôsobenia

Tvoj svadobný tanec na mieru - Výuka výlučne s individuálnym prístupom - 1 pár & 1 lektor

* Svadobná choreografia
* Valčík a/alebo Waltz
* Tanečné scénky

Svadobná choreografia

Choreografia tanca presne podľa vašich predstáv a schopností. 
Môžete využiť svoju obľúbenú skladbu alebo použiť skladby lektora.
Vieme vám skladbu alebo skladby upraviť, zmixovať a pod.
Všetko na jednom mieste!

Valčík a/alebo Waltz

Ale aj Polka, Čardáš...
alebo Swing a Rock and Roll.
Svadobný deň je pre mnohých najvýznamnejším a najkrajším dňom v živote. Súčasťou každej svadby je zábava spojená s tancom. Hlavným bodom je tanec mladomanželov. 
Nezabudli ste pri organizácii svadobného obradu na svadobný tanec?
Sme tu pre vás a pripravíme vás na rodičovský tanec. Väčšinou je to Valčík alebo Waltz. My vám s ním pomôžeme! Na rozdiel od iných tanečných škôl vás naučíme "Social Dancing", prirodzený spôsob tanca. Tak, ako ho poznajú aj vaši rodičia a známi. Všetko prispôsobíme vašim požiadavkám a schopnostiam.

Tanečné scénky - nová populárna súčasť svadieb.
Chcete sa predviesť svojim svadobným hosťom originálnym tancom, tanečnou scénkou? Na mieru vám pripravíme choreografiu aj na vašu skladbu, poradíme aj s kostýmom.
Tanečná scénka z populárnych svetových tanečných hitov - Jerusalema, Lambada, Makarena, Vtáči-Kačací tanec, Mašinka, Ručná Tatramatka, YMCA, Letkis....
To všetko len u nás.

Lekcie individuálneho kurzu
Lekcie vášho kurzu si dohodnete na termín, ktorý vám najviac vyhovuje. Počas dňa a cez víkendy je vyhradený čas pre snúbencov. V podvečerných a večerných hodinách je potrebné si rezervovať čas s predstihom.

Víkendové sústredenia
Nemáte čas počas pracovného týždňa? Môžete využiť intenzívny nácvik formou malého sústredenia. Napr. si objednáte 2-3 bloky v dĺžke 90 alebo 120 minút a stihnete za jeden deň viac ako za tri jednotlivé návštevy. Kombinácie časov a blokov si môžete navoliť podľa potreby.

Prihláška
Prihlás sa na individuálny kurz svadobného tanca
https://svadobny.tanec.sk/prihlaska/

Charlie Rupp

Charlie Rupp

14.11.2014 | 21:31
Kvalita za rozumnú cenu :-) Vhodné aj pre úplných netanečníkov, ktorí "zahviezdia" na vlastnej svadbe. Stačí dohodnúť jednu lekciu bez záväzkov. Doporučujeme!