Váš svadobný tanec s našou pomocou.
Kraje pôsobenia

Valčík a/alebo Waltz
Svadobný deň je pre mnohých najvýznamnejším a najkrajším dňom v živote. Súčasťou každej svadby zvykne byť zábava spojená s tancom. Hlavným bodom je tanec svadobčanov s rodičmi a blízkymi. 
Pri perfektnej organizácii svadobného obradu ste ale nezbudli ako budete tancovať?
Sme tu pre vás a pripravíme vás na rodičovský tanec. Väčšinou je to Valčík alebo Waltz. My vám s ním pomôžeme! Na rozdiel od tanečných škôl (spoločenský tanec) vás nebudeme "nútiť" do umelých a neprirodzených súťažných postavení. Naučíme vás "Social Dancing", prirodzený spôsob tanca. Všetko prispôsobíme vašim požiadavkám a schopnostiam.

Tanečná scénka - nová populárna súčasť svadieb.
Chcete sa predviesť svojim svadobným hosťom originálnym tancom, tanečnou scénkou? Na mieru vám pripravíme choreografiu aj na vašu skladbu, poradíme s kostýmom.

Swingový tanec - originálne, dynamické, prekvapujúce a veľmi moderné.
Čo inde nedostanete, ale u nás áno, je nácvik swingového tanca na vašu svadbu. Ponúkať pomoc svadobčanom a oficiálne ju propagovať nás presvedčili novomanželia, ktorí nás vyhľadali a aj bez predchádzajúcej oficiálnej ponuky nás požiadali o takúto službu.

Charlie Rupp

Charlie Rupp

14.11.2014 | 21:31
Kvalita za rozumnú cenu :-) Vhodné aj pre úplných netanečníkov, ktorí "zahviezdia" na vlastnej svadbe. Stačí dohodnúť jednu lekciu bez záväzkov. Doporučujeme!