Už viac ako 15 rokov poskytujeme pre našich zákazníkov krajčírske služby v spoločenskej, svadobnej a divadelnej sfére.
Kraj pôsobenia

Naša dlhoročná spolupráca s poprednými návrhármi z divadelnej scény a dlhoročná spolupráca so svadobnými salónmi je podnetom k otvoreniu vlastného svadobného salónu a rozšírenia našich služieb, aby sme vám mohli ponúknuť tie najvhodnejšie šaty a doplnky pre Vašu slávnostnú príležitosť.

Nákup svadobných šiat nie je bežným nákupom. Sme si vedomí Vašej dôvery, ktorú nám venujete návštevou nášho salónu. Kvalita našich služieb je zameraná na celkovú spokojnosť pri Vašom výbere šiat. Pre tento účel, podľa nášho názoru, poskytujeme širokú škálu možností výberu a skúšanie v príjemnej a uvoľnenej atmosfére v novootvorených priestoroch nášho salónu, odborné poradenstvo, individuálny prístup a ako jeden z mála aj šitie na mieru.

Osobné a odborné poradenstvo vyžaduje svoj čas a priestor. Tešíme sa na stretnutie s Vami v našom svadobnom salóne Lada Elegance. Aby sme Vám zaručili možnosť osobného poradenstva a dostatok času pri výbere a skúšaní Vašich šiat, prosím, dohodnite si presný termín stretnutia.

Bude pre nás potešením, ak Vás zároveň aj naša ponuka presvedčí a stanete sa naším spokojným zákazníkom.