Kraje pôsobenia

Celé Slovensko
Predaj a požičiavanie svadobných a spoločenských šiat
Čarovný Šatník | Svadobný eshop | svadby | stužkové | oslavy
Zľavy
Zľava pre maturantky
%
Stužková slávnosť je slávnosť kolektívu a preto si šaty na stužkovú nevyberajte sama, ale príďte aj so spolužiačkami a nakúpte výhodne. Pri nákupe šiat pre 2-3 spolužiačky dostanete -10 % zľavu na každé šaty. Ak nakúpite 4 a viac získavate zľavu -15 % na každé šaty. :) Viac...
Viac družičiek = lacnejšie svadobné šaty :)
-5 %
Oblečte u nás nie len seba, ale aj svoje družičky či svadobčanky a získajte -5% na Vaše svadobné šaty. Trufnete si na svadobné šaty zdarma? :) Viac...
Čarovný Šatník | Svadobný eshop | svadby | stužkové | oslavy
Základný popis

Kto sme ? :) 

Sme dvaja mladí ľudia , ktorí sa snažia priniesť k Vám svadobné a spoločenské šaty, vysokej kvality, krásneho dizajnu, ale hlavne za rozumnú cenu. Spolupracujeme so šikovnou krajčírkou, ktorá má precíznu prácu, za ktorú sa zaručujeme a výsledok je vždy úžasný, s čím určite súhlasia aj naše doterajšie spokojné zákazníčky. Ponúkame Vám svadobné šaty dlhé, ale aj moderné krátke či členkové. Zdobené čipkou, celočipkované, ale aj hladké, bohato aj jemne zdobené. Spoločenské šaty rôznych štýlov, farieb, aj veľkostí. 


Čo pre Vás máme a čo Vás to bude stáť ?

Všetky naše šaty sa pýšia skvelými vychodňarskymi cenami a kvalitou, čo vidíte na obrázku to vidíte aj v skutočnosti v salóne, alebo v balíčku, ktorí Vám príde domov. :)

   Svadobné

Nenáročné nevesty, ktoré zháňajú jednoduché svadobné šaty určite potešia ceny predaja už OD 89 €, aj tie náročnejšie sa však nezľaknú, ak zbadajú ceny predaja DO 490 €. Všetky tieto ceny sú aktuálne pre šaty skladom.

Ceny svadobných šiat ušitých na mieru sa v momentálnej ponuke pohybujú do 579€. Šaty budú ušité presne podľa Vašich mier, do približne mesiaca. Samozrejme máme aj spokojné nevestičky, ktoré riešili svadobné šaty týždeň pre svadbou (a to sme ich nemali skladom), stihli sa ušiť, ale je to zbytočný stres pre Vás ( a trošku aj pre nás :) ), takže svoje vysnívané šaty odporúčame zháňať skôr.

   Spoločenské či vychádzkové 

Rôzne štýly, rôzne farby, rôzne dĺžky, šaty pre družičky, šaty na stužkovú, pre svadobné mamy, pre hosťky na svadbe aj pre tie najmenšie družičky, to všetko u nás nájdete.

Spoločenské šaty, resp. vychádzkové šaty použiteľné aj ako spoločenské u nás skladom, kúpite už od 9,50 €, maximálne však do 169 €.

Ponúkame taktiež šatočky pre malé družičky, ale aj vychádzkové šaty či blúzky.

Kľudne sa na nás obráťte s akoukoľvek požiadavkou, s radosťou plníme Vaše predstavy a sny! :)

Vyhľadávač