PRENÁJOM fotobúdky, rekvizít, fotopozadí & TLAČ fotiek.
Kraje pôsobenia

~~Fotobúdka je moderné zariadenie na výrobu zábavných fotografií v reálnom čase. Oceníte ju na každej svadbe, plese, rodinnej oslave, stužkovej či firemnom evente.
•Fantastická atrakcia pre všetky vekové kategórie;
•Okamžitá tlač fotografií;
•Kvalitné zariadenie s dotykovým displejom a jednoduchým ovládaním;
•Množstvo najzábavnejších rekvizít;
•Fotografie aj v digitálnom formáte a s možnosťou dotlače;
•Vlastný dizajn fotografií;

Princíp je založený na fotení sa pred fotobúdkou so zabudovanou dotykovou obrazovkou, na ktorej sa postava vidí a prostredníctvom ktorej spúšťa fotenie. Po spustení štartu fotenia začína fotobúdka na obrazovke odpočítavať čas do vyhotovenia snímky. V prípade, ak si zákazník praje sériu fotiek, fotobúdka odpočítava po prvom odfotení sekundy do ďalšieho fotenia. Časovú frekvenciu medzi foteniami je možné nastaviť. Po odfotení nasleduje tlač fotky / fotiek. Fotenie je užívateľsky veľmi jednoduché a zábavné. Vaši hostia ocenia nielen fotky, ktoré majú ihneď v rukách ale i zábavu, ktorú počas ich vyhotovenia zažijú.

NA ČO JE POTREBNÉ MYSLIEŤ
Fotobúdku je možné umiestniť do interiéru aj exteriéru. Potrebný priestor pre jej umiestnenie by mal byť 3 × 3 metre rovnej podlahovej plochy s výškou stropu 2,2 m a elektrickým pripojením. Pri exteriérovom umiestnení je nutné myslieť na počasie. Slnko a dážď vám vedia skomplikovať zábavu. Preto je potrebné u exteriérov umiestnenie fotobúdky pod strechou či stanom. V prípade, ak si niektorým z atribútom nie ste istý, kontaktujte nás a my Vám poradíme.