Profesionálne ozvučenie a osvetlenie Vašej svadby, stužkovej alebo večierku.
Kraje pôsobenia

Zľavy

30% zľava marec máj a september
30 %
na mesiace  marec a máj a september  máme momentalne zľavu  -30%  na akcie typu svadba Viac...

Dlhoročné skúsenosti na hudobnej scéne (20 rokov), špecializujeme sa výhradne na svadby, plesy, jubileá, firemné párty, stužkové a silvestrovské akcie vo vychytených tatranských podnikoch. Individuálny prístup ku každej akcii, radi poradíme, spestríme Váš program a urobíme Váš večer jedinečným.

Profesionálna zvuková a svetelná technika, bezdrôtové mikrofóny, laser, nádherné svetelné efekty, horiace fakle, dym a príjemné nasvietenie sály farebnými led parkami je samozrejmosťou (viď foto).

Naozaj široký repertoár ľudovej hudby, latino, oldies, rock n roll, ľudové, cigánske, rusnácke, moderné a samozrejmé dobre rockové hity vrátane príjemného podfarbenia počas večere.

Najlepšie je osobné stretnutie pred svadbou, kde preberieme všetky Vaše konkrétne predstavy o priebehu počas večera a hudobnej produkcii – poprípade radi poradíme.

Spolupráca s profesionálnymi umelcami ako napr. Peter Stašák, Michaella, Katka Knechtová, ale aj s agentúrami ako napr  FILMA PRODUCTION ( Prešov) Tosca (POPRAD), NOESIS (BRATISLAVA) a samozrejme RÁDIO VÝCHOD a VLNA – Možnosť zabezpečiť aj cimbalovú Muziku Milana Rendoša alebo MARADAŠ

Príjemné profesionálne moderovanie počas celého večera – Prešov, Košice, Vysoké Tatry, celé východné Slovensko.

Tešíme sa na Vás, všetkým našim klientom všetko naj Pf:2016 P@P.

Najlepsie volať osobne na uvedené tel. č.: 0908 191 669