Navštívte moju web stránku a nechajte sa inšpirovať :-) www.djsten.com
Kraje pôsobenia

      1. Kto som

V hudobnej komunite vystupujem pod pseudonymom DJ STEN. Djingu sa venujem približne 14 rokov a za ten čas som stihol odohrať množstvo súkromných eventov, ale aj akcíí zameraných na súčasný sound. V roku 2012 som stal rezidentom Diamond People Clubu, najväčšieho klubu na východnom Slovensku. Stál som po boku hudobných hviezd ako: Michal David, No Name, Peter Nagy, Andrej Bičan, Róbert Burian a ďalší.

 

      2. Čo ponúkam

- Ponúkam kompletné hudobné a svetelné zabazpečenie súkromného eventu.

- Ponúkam pomoc pri zabezpečovaní ostatných  dôležitých elementov ako napríklad fotograf alebo kameraman a pod.

- Ponúkam moje dlhoročné skúsenosti na základe ktorých môžeme spoločne zorganizovať nezabudnuteľný event s veľkým “E”.

 

     3. Aké balíčky sú k dispozícii

      Základný balíček: - Obsahuje zvukový aparát zložený z 2 satelitov značky RCF 310 MKII a subwooferu značky RCF 705as. 2 centrálne svetelné efekty , bezdrôtové mikrofóny spolu s 1 výškovo nastavitelným stojanom a 4 led svetlá na dekoračné osvetlenie.

     Balíček s led dekoračným osvetlením:- Obsahuje 16 ks led dekoračných svetiel, ktoré dotvárajú nezabudnutelnú atmosféru na Vašom súkromnom evente. V súčasnosti sa to považuje za štandardný prvok na každom významnom evente.

 

  4. Prečo práve ja

   Skúsenosti, kultivovaný prejav, referencie,  kvalitná hudobná a svetelná technika ( značky RCF, Shure, Akg, Apple,Numark,Adj) komunikačné znalosti, široký hudobný archív (ľudovky, 60-90 roky, české a slovenské hity, funky, súčasné hity…) to je len časť atribútov, ktoré hovoria v prospech DJ STEN-a.

 

Ladislav Ötvös

Ladislav Ötvös

14.3.2017 | 12:13
Ten DJ proste vie, čo je zábava. So svojim repertoárom nás pobavil až-až. Spokojnosť maximálna!

Matúš Draganovský

Matúš Draganovský

14.3.2017 | 12:29
Výborný pro-klientský prístup, počúval naše požiadavky, ktoré plne splnil. Svojim vystupovaním navodil počas eventu príjemnú priateľskú atmosféru. Vrelo odporúčam!

michal

michal

14.3.2017 | 12:57
Profesionalny pristup, skvele osvetlenie, super zabava. Vyuzili sme jeho sluzby na oslave 50-tky ako aj na svadbe a vzdy sme boli maximalne spokojni. Mozem len a len odporucit.

Andrea Ada

Andrea Ada

14.3.2017 | 13:44
Najlepší DJ akého poznám, na všetky oslavy nám hraje jedine on. Zahrá akúkoľvek pesničku o akú požiadate. Je skromný, ľudský, jednoducho perfektný.

ĽubkaaMilan

ĽubkaaMilan

14.3.2017 | 21:20
Vynikajúci DJ, skvelý človek. Premenil našu svadbu na úžasnú šou, kde sa všetci bavili, tí čo neradi tancujú tancovali, DJ, ktorý vie robiť zábavu, má skvelý prístup k ľuďom vcielka a čo je dôležité svoju prácu robí rád a s láskou.

Petra Kecsey

Petra Kecsey

14.3.2017 | 23:38
DJ STENa sme oslovili doslova 24 hodín pred svadbou :) Hravo a s úsmevom zabezpečil a splnil všetky naše priania a požiadavky na 100%. Aj vďaka nemu sa stala naša svadba tým najkrajším dňom v našich životoch. Od interného i externého osvetlenia, cez dokonalé ozvučenie sa postaral aj o veľmi príjemnú atmosféru. Flexibilitou, ochotou a radami nám spríjemnil celú slávnosť. Kvalita a profesionalita na veľmi vysokej úrovni, srdečne ďakujeme :)

sembron

sembron

15.3.2017 | 13:31
Jednoducho perfektný DJ. Disponuje širokým repertoárom skladieb, ktorú vie selektovať presne podľa požiadaviek. Vyzdvihol by som tak isto hrania na želanie, ktoré mnoho DJ odmieta robiť, lebo už majú svoj prednastavený playlist. Aby toho nebolo málo, vie dokonale vysvietiť svadobnú sálu, ktorá sa zrazu stane úplne iným a nezabudnuteľným miestom. Občasné hovorené vstupy medzi skladbami sú akousi čerešničkou na torte.

Lukas

Lukas

16.5.2017 | 14:41
S DJ Stenom som mal moznost spolupracovat viac krat. Za kazdym to bol hlavne spolahlivy a profesionalny pristup od zaciatku jednania, cez priebeh akcie, az po jej ukoncenie. Vynikajuce svetelne efekty aj hudobny vyber presne podla zelania a na mieru. Vysoko odporucam :)

Veronika

Veronika

16.5.2017 | 21:50
Jeden perfektný dj a samozrejme aj človek. Vie spraviť tu najlepšiu atmosféru a vie potešiť každú jednu vekovú kategóriu. Spokojnosť nad očakávania :))) vrelo odporúčam

Tibor Capo

Tibor Capo

18.5.2017 | 17:52
Super hudba, mozem len doporucit na oslavu, stuzkovu ci svadbu.

Nikola

Nikola

22.5.2017 | 18:59
Veeelke dakujeme :) skvely pristup a zabava do rana,nemohli sme si lepsie vybrat ;)

Nikola

Nikola

24.5.2017 | 21:52
Dakujeme za uzasnu atmosferu na svadbe,super pristup.a hudba ,basavel do svitanie ;)

Anička Csoroszová

Anička Csoroszová

11.6.2017 | 09:50
Stano ďakujeme za super hudbu, super osvetlenie, super zábavu... boli sme maximálne spokojný. Odporúčam.

Petra

Petra

25.6.2017 | 17:05
Skvelý DJ, ktorému ďakujeme za to, že nám zahral na svadbe. Skvelý a priateľský prístup, prispôsobí sa všetkým vekovým kategóriám, zahraje pesničky podľa vašich požiadaviek. Krásne osvietenie sály, príjemná zábava, spokojnosť 100% :-)

Marko Graban

Marko Graban

1.7.2017 | 12:21
Profesionálny prístup a skvelá hudba do rána. ( DJ STEN je proste jednička )