1. Úvod
  2. Blog
  3. Oblečenie a doplnky
  4. Prečo si vyberať svadobné šaty v salóne

Prečo si vyberať svadobné šaty v salóne

3.4.2015 o 20:56 hod.
2435 x

Ľubica Biliková radí, ako to chodí v svadobnom salóne.

Dnes je na trhu veľmi veľa možností ako si vybrať svadobné šaty. Nevesty to majú niekedy ťažké, lebo trh ponúka toľko krásnych šiat až je skoro nemožné si vybrať. Tie náročnejšie nevesty začínajú skúšať už rok pred svadbou. Prejdu si internet a všetky salóny, ktoré sú v blízkom okolí. Budúce nevesty vyberajú podľa módnych trendov, podľa typu postavy, ale aj podľa ceny. Jednou z najsprávnejších variant je asi osobná návšteva svadobného salónu kde sa vám venuje odborný personál. Neodmyslitelnou súčasťou je aj úprava svadobných šiat priamo na mieru.

V našom salóne ponúkame okrem svadobných šiat aj spoločenské šaty, ktoré sú vhodné na prezlečenie po polnoci a pod jednou strechou budúcim nevestám ponúkame svadobné topánky k svadobným šatám úplne zdarma, obrúčky, svadobné oznámenia a jedinečné doplnky, medziktoré patria aj krásne saténovo kamienkové kytice. Svadobný salón myslí aj na tie najmenšie družičky od 0 rokov ktorým máme tiež čo ponúknuť - krásne malé šatičky. Máme v ponuke taktiež doplnky pre ženíchov ako  kravaty či manžetové gombíky a podobne. Netreba zabúdať, že celý tento proces pre správny výber svadobných šiat si vyžaduje čas na skúšanie a dávku trpezlivosti. Ideálne je sa vždy objednať na skúšku svadobných šiat vopred  a hlavne vyhradiť si na to dosť času a trpezlivosti. Nezabúdajte na to, že svadobné šaty si treba rezervovať s dostatočným predstihom. Nie vždy platí, že nádherné šaty v katalógu Vám budú sedieť ako modelke na obrázku.

Súčasným trendom je, že nevesty si šaty väčšinou prenajímajú, ale samozrejme nájdu sa aj také, ktoré chcú mať šaty jedinečné a tak si ich zakúpia. Výhodou prenájmu šiat je to, že po svadbe ich vrátite a nemáte starosti, čo s nimi. Netreba však zabúdať, že ďalším dôležitým prvkom v salóne je úprava šiat na postavu nevesty, skrátenie, zúženie a taktiež čistenie šiat, čo je nezanedbatelná a dosť náročná položka, ktorú zabezpečuje salón. Jedinou milou starosťou nevesty v tomto prípade je trpezlivo si skúšať a vyberať šaty, ktoré budú pre ňu tie pravé. smiley

Svadobné šaty zapožičané, alebo kúpené v salóne sú zárukou toho, že sú to tie pravé - Vaše vybrané a vyskúšané šaty,  ktoré Vám budú sedieť tak, ako si predstavujete. Pri ich vyberaní si ich osobne môžete ohodnotiť po všetkých stránkach. Šaty zakúpené na internete bývajú síce lacnejšie, ale nemáte žiadnu záruku, že budú sedieť na Vašu postavu, či bude možnosť korekcie veľkosti a hlavne, žiadna kvalitná značka nemá internetový obchod, takže ak ich nekupujete z druhej ruky môžu to byť tzv. "fejky". Značkové šaty zo salónu sú šité z kvalitných látok a materiálov, čo samozrejme vidieť na prvý pohľad. Ďalšou výhodou zapožičania alebo zakúpenia šiat v svadobnom salóne je aj fakt, že si k nim rovno môžete vyskúšať všetky potrebné svadobné doplnky. 

Netreba zabúdať, že v šatách ste aj 15 hodín a nielen v nich chodíte, ale aj tancujete, pózujete a preto Vám musia dokonale sedieť, nepadať a neobťažovať svojou nekvalitou a nedokonalosťou. To spĺňajú iba kvalitné, značkové a správne upravené šaty priamo na Vašu postavu.

Svadobný salon NIZABEL, Ľubica Biliková

 
/uploads/images/5f3e48a76e1c345a7aad6259201a4a88.jpg
Bílikova Ľubica
Miesta pôsobenia:
Trnavský kraj
Požičovňa svadobných, spoločenských, detských šiat, doplnky, topánky, obrúčky a svadobné oznámenia