1. Úvod
  2. Blog
  3. Oblečenie a doplnky
  4. Skúška svadobných šiat v salóne Pure Dream

Skúška svadobných šiat v salóne Pure Dream

27.9.2016 o 20:25 hod.
5306 x

Svadba je veľmi dôležitou a emotívnou udalosťou pre každú nevestu, ženícha a celú rodinu.

Je potreba si hneď na začiatku plánovania svadby vyčleniť dostatok času a hlavne dobrej a pozitívnej nálady. Tieto prípravy,  si je predsa potreba užiť.

Všetko sa začína najkrajším prekvapením ženy v podobe zásnub a končí krásnym „ANO“

V našom salóne to s Vami, pre nás začína prvou skúškou. Je to prvý záchytný bod a veľmi dôležitý bod, k cieľu nájdenia tých pravých a vysnívaných šiat.  Deň, v ktorom máte skúšku si je potreba taktiež užiť a nestresovať „čo ak nie som chudá“,  „mám malé prsia“, „mám veľké boky“. Dnešná móda svadobných šiat je tak vyšperkovaná, že zakryje to čo má zakryť  a vyzdvihne to čo treba ukázať.

Nevesty k nám na skúšky z pravidla neprídu samé, ale v sprievode mamičiek, družičiek. Áno ich názor je dôležitý, avšak netreba zabúdať, že je to Váš veľký deň,  ide o Váš splnený sen z detstva a hlavne o Váš komfort. Názor Vašich poradkýň, je až ten doplňujúci a netreba mu podľahnúť, ak nie je taký ako ten Váš. Aj ony boli alebo budú nevesty a nosia v sebe tie svoje vysnené šaty. To však neznamená, že to  musia byť aj Vaše.

Našou prácou je Vám splniť sen a nie je nič krajšie ako vidieť Váš prvý pohľad v zrkadle, ten „waw“ efekt, iskričky, úsmev na perách.

V našom salóne nájdete šaty značky Ariamo Bridal, Love Bridal. Nemáme vyhradený štýl a preto u nás nájdete momentálne trendy. Nesmrteľné sú však prvky ako čipka, tyl, kamienky, satén. Satén a jeho jednoduchosť vyústili v eleganciu tohtoročných neviest. Samozrejme, vždy tu zostal aj princeznovský štýl.

Šaty ponúkame ako na prenájom, tak aj predaj. Vieme neveste zabezpečiť model aj vo veľkosti, ktorú v ten daný moment v salóne nemáme. Po výbere šiat a úprave na mieru, šaty pripravíme na konkrétny deň, voňavé, vyžehlené spolu s doplnkami, ktoré si vyberiete.

Po Vašom veľkom dni nám šaty vrátite v našom spoločne dohodnutom termíne a porozprávate nám o Vašom dni.

V prípade svadobného fotenia mimo svadobný deň, Vám šaty taktiež pripravíme a vyšperkujeme, v rámci ceny Vášho požičovného.

Náš salón taktiež spolupracuje s veľmi šikovnými ľuďmi, čo znamená, že Vám vieme poradiť so svadobným oznámením, líčením, foto-video a  kaderníkom.

V prípade, akýchkoľvek otázok sme tu vždy pre Vás.

Chceme, aby náš názov vystihoval našu prácu a Váš pocit. 

S láskou Vaša Martina Medek

 
Miesta pôsobenia:
Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitriansky kraj Trenčiansky kraj Žilinský kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický kraj
Svadobný salón Pure Dream