1. Úvod
  2. Blog
  3. Oblečenie a doplnky
  4. Nové trendy krátke svadobné šaty.

Nové trendy krátke svadobné šaty.

15.3.2016 o 19:59 hod.
4099 x

Prečo krátke svadobné šaty?

 

Je nepísaným pravidlom, že svadobné šaty by mali byť dlhé. Dnes  však žijeme v 21. storočí a súčasná žena si môže vybrať. Nezväzuje ju  žiadna tradícia, nemusí sa nikomu zodpovedať a ak sa rozhodne vydať v krátkych  šatách, je to len a len jej vec.

Ak patríte medzi ženy, ktoré premýšlajú nad  krátkymi  svadobnými  šatami, nasledujúce riadky sú určné práve pre vás. Výhodou takýchto šiat je ľahkosť a prispôsobivosť, žena sa nemusí starať o dlhú vlečku a bojovať s  ťažkými sukňami. Krátke svadobné šaty je najlepšie zvoliť si v letných mesiacoch.

Kratke svadobne saty Peter a Lucia

Väčšina žien túži vyzerať vo svoj veľký deň ako princezná, a preto si radšej zvolia dlhé svadobné šaty, tie vám však ten pocit nemusia zaručiť. Úchvatne a kráľovsky sa možete cítiť aj v krátkyh šatách.

Kratke svadobne saty Peter a Lucia

Možno sa pýtate, či by máte krátky strih svadobných šiat vhodnú postavu. Všetko však závisí od typu postavy, nemusíte mať miery  modelky, aby ste si takéto šaty mohli dovoliť. 

 

Presvedčili nás o tom kolekcie svetoznámych módnych návrhárov, ktorí ukázali svoje predstavy krátkych svadobných šiat, začali experimentovať a popustili uzdu fantázii.Okrem rovného strihu sú v súčasnosti obľúbené aj balónové sukne. 

Tie odvážnejšie z vás si môžu zaobstarať aj mini svadobné šaty.

V minulosti platilo pravidlo, že krátke svadobné šaty si môže dovoliť len staršia nevesta, alebo žena, ktorá sa vydáva po druhýkrát.

Bohužiaľ výber nebol veľký a žena napokon vybrala kostým s krátkou sukňou. Tie časy sú naštastie dávno preč  a krátke šaty si môže obliecť ktokoľvek. Záleží len na vás a vašj fantázii.

 

Inšpirujte sa  aj velikánmi v svadobnej móde.

Oscar de la Renta vytvoril úchvatné  svadobné šaty mierne balónového strihu, ktoré okorenil ručne našitými perlami a jemnou mašľou v páse.

Marchesa zašla až tak ďaleko, že odhalila nielen kolená, ale aj stehná. Kratke svadobne saty Peter a Lucia

 

Na záver  mi zostáva dodať už len jediné. Choďte, skúšajte, a ak vám krátke šaty padnú, verte, že ich už nebudete chcieť vymeniť za žiadne iné.

 

V prípade, že už teraz viete, že chcete krátke svadobné šaty, tak Vám ich veľmi radi v našom salóne Peter a Lucia ušijeme na mieru a ešte s farebnou spodnicou

 

 

 

Kratske svadobne saty Peter a Lucia

 

 

 

Vaši P&L

 

 
/uploads/images/3fb2dbe21c654d5cabbc94d3cb906843.jpg
Peter a Lucia Škyrtovi
Miesta pôsobenia:
Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitriansky kraj Trenčiansky kraj Žilinský kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický kraj
Krátke svadobné šaty? Farebné spodnice a tylové sukne rôznej farby a dĺžky? Sme tu len a len pre Vás :-) Vaši P&L