1. Úvod
  2. Blog
  3. Hudba a zábava
  4. Svadobný DJ rešpektujúci Vaše názory

Svadobný DJ rešpektujúci Vaše názory

13.5.2015 o 19:58 hod.
2387 x

DJ Ján Korytár na svadbu?  V prvom rade človek, ktorý dokáže počúvať a rešpektovať názory.

Svadobny d.j  Jan Korytar

Z môjho pohľadu je veľké plus hudobné vzdelanie a zvládnutie nejakého hudobného nástroja (harmonika, kláves, gitara). Samozrejme je potrebné ovládať aj základné tanečné rytmy a štýly, mať hudobný prehľad min. 30 rokov dozadu a taktiež nie je na škodu sledovať súčasné hity a hudobné štýly.

Dobrému svadobnému DJ-ovi nesmie byť cudzí mikrofón a moderovanie :) Celé by to malo vyznieť prirodzene a nenútene - vtedy budú prirodzení a nenútení aj svadobní hostia :) Ovládanie regionálnych zvykov a min. jedného cudzieho jazyka považujem za výhodu. Prednosťou DJ-ja oproti napr. kapelám je hlavne to, že má obrovský repertoár skladieb a dokáže sa prispôsobiť jednak vekovému zloženiu, jednak regiónu a samozrejme celkovej nálade.

Svadobny d.j  Jan Korytar

Ano, starší ľudia majú svoj názor a niekedy je ťažké ich presvedčiť, že DJ dokáže zahrať aj skladby, na ktorých vyrastali. Najlepšie sa mi osvedčilo keď ich obľúbené veci zahrám a popri tom aj spievam. A keďže v súčasnej dobe je veľký medialny tlak z komerčných rádií, starší hostia poznajú aj súčasné veci a nevadia im.

Svadobny d.j  Jan Korytar

Čo ma najviac motivuje a ženie dopredu je keď ráno hostia a nevesta so ženíchom povedia "na takej super svadbe sme ešte neboli." Preto sa snažím každú svadbu urobiť so 110% nasadením. Stojí to za to. :)

Svadobny d.j  Jan Korytar

Dj Ján Korytár

 
/uploads/images/f66658322fb9a6755c8c853ceb5805ce.jpg
Ján Korytár
Miesta pôsobenia:
Bratislavský kraj Trnavský kraj Nitriansky kraj Trenčiansky kraj Žilinský kraj Banskobystrický kraj Prešovský kraj Košický kraj
Spoľahlivý DJ, vyše 20 ročné skúsenosti, profi aparatúra :-)